Ostatnie wiadomości:
Dlaczego warto współpracować z ProSenior24? - czwartek, 22 grudnia 2016 12:44
CZEŚĆ JAK CZAPKA! - akcja dla dzieci chorych na raka - czwartek, 19 listopada 2015 22:20
Apel o pomoc dla Agnieszki Holki - sobota, 18 lipca 2015 12:32
POMOC DLA ZORRO - sobota, 18 lipca 2015 12:15
Serce małego chłopczyka - ostatnia walka - piątek, 24 października 2014 20:54
Pomóż Kamili i Innym - piątek, 24 października 2014 20:43
  • Załóż swoje konto!

CZEŚĆ JAK CZAPKA! - akcja dla dzieci chorych na raka

PDFDrukujEmail

slider kid1CZEŚĆ JAK CZAPKA!

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” szuka wszelkich sposobów na to, by pomagać dzieciom. Dlatego dzisiaj rozpoczęliśmy akcję „Cześć jak czapka”. Chcemy nie tylko zebrać pieniądze na rzecz naszych podopiecznych, ale po prostu pokazać maluchom, że ciepło o nich myślimy.  Nasz „zaczapkowany portal” ma zachęcić wszystkich do okazania solidarności z dziećmi, które toczą najcięższą walkę w swoim życiu.

Założenie jest takie: każdy, kto wyśle nam swoje zdjęcie i wpłaci dowolną kwotę na konto Fundacji, będzie mógł znaleźć swoje zdjęcie na naszym „zaczapkowanym” portalu. W ten sposób dołączy do najbardziej empatycznych ludzi tej jesieni. 

Żeby pokazać maluchom, że ciepło o nich myślimy, wystarczy zrobić z nami trzy proste kroki na stronie http://czescjakczapka.naratunek.org/:

KROK PIERWSZY: należy przesłać swoje zdjęcie w jesiennej czapce

KROK DRUGI: wpłacić pieniądze na konto Fundacji: 15, 30, 50 zł lub inną, którą darczyńca uzna za stosowną.  

KROK TRZECI: Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zdjęcie zostanie umieszczone na najbardziej zaczapkowanym portalu tej jesieni!

POKAŻMY DZIECIOM CHORYM NA RAKA, ŻE CIEPŁO O NICH MYŚLIMY!

 

Ambasadorką naszej akcji jest Martyna Wojciechowska, która nagrała filmik zachęcający do udziału w akcji. Filmik przesyłam Państwu w załączniku. Do naszej akcji dołączyli też między innymi: aktor Artur Barciś, prof. Jan Miodek i olimpijczyk Paweł Rańda.  

Wszystkie środki zebrane podczas akcji „Cześć jak czapka” przeznaczymy na potrzeby naszych małych Podopiecznych. Dzięki nim będziemy mogli kupić  drogie leki i sfinansować rehabilitację dzieci, które jej potrzebują.

 

 

***

Fundacja „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” od niemal 25 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają na leczenie do Wrocławia z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki ratują tam każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został też wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Artykuły

Praca dla opiekunki osób starszych – na czym polega?
Praca dla opiekunki osób... Opieka nad osobami starszymi to praca ciesząca się dużą popularnością, ale jednocześnie spowita wieloma wątpliwościami i kontrowersjami. Kobiety decydujące się na wyjazd często nie...

Serwisy portalu

Cukrzyca - Kompendium wiedzy na temat tej przewlekłej choroby.

Alkoholizm - Grupy wsparcia dla uzależnionych, czat wsparcia

Akupresura - Medycyna naturalna w najlepszym wydaniu

Narkomania - Definicja, grupa wsparcia, porady, materiały

Uzależnienia, bulimia i anoreksja - Portal społecznościowy dla osób uzależnienych i wpołuzaleznionych

dołącz do nas

Znajdź nas w Google+

Polub nas

Szukaj pracy

oferty pracy

Jakiej pracy szukasz?
zawód, stanowisko, słowo kluczowe

Gdzie?
miejscowość lub województwo


Oferty pracy
powered by Jobrapido