Ostatnie wiadomości:
Policyjny apel do rowerzystów. - poniedziałek, 17 lipca 2017 19:31
Rehabilitacja po zwolnieniu lekarskim - poniedziałek, 17 lipca 2017 19:22
Bezpłatne porady prawne w Powiecie lubińskim - poniedziałek, 17 lipca 2017 19:17
Dlaczego warto współpracować z ProSenior24? - czwartek, 22 grudnia 2016 12:44
CZEŚĆ JAK CZAPKA! - akcja dla dzieci chorych na raka - czwartek, 19 listopada 2015 22:20
Apel o pomoc dla Agnieszki Holki - sobota, 18 lipca 2015 12:32
  • Załóż swoje konto!

Ala Jałosińska potrzebuje naszej pomocy

PDFDrukujEmail

"Boże, daj Mi siłę rozpoczynającego się życia i wszystkich wydarzeń w ciągu niego" takie słowa powitają nas na blogu Ali Jałosińskiej, małej lubinianki chorej na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Z ogromną prośbą o pomoc do ludzi dobrego serca dla niepełnosprawnej córeczki zwraca się mama Ali.

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dla mojej niepełnosprawnej córeczki ALICJI JAŁOSIŃSKIEJ.

Córeczka urodziła się 28.05.2005r. W Lubinie , podczas porodu wystąpiły komplikacje- obustronne krwawienie II/IIIo do komór bocznych mózgu oraz niedotlenienie. Cztery miesiące później lekarze postawili diagnozę: DZIECIĘCE PORAŻENIE MÓZGOWE, NIEDOWŁAD KURCZOWY DWUSTRONNY, MAŁOGŁOWIE, ZABURZENIA ROZWOJU MOWY, OCZOPLĄS ORAZ EPILEPSJA.

Bardzo bym chciała aby córeczka miała jak najlepszą opiekę, jednak dodatkowe rehabilitacje, zabiegi pielęgnacyjne, sprzęt pomagający w życiu codziennym, kolejne wizyty u specjalistów oraz turnusy rehabilitacyjne są bardzo kosztowne, a ja jestem matka samotnie wychowującą córeczkę, utrzymuję się jedynie ze świadczeń MOPS tj. 900zł miesięcznie i nie wiem jak bym się starała, nie jestem w stanie zapewnić córeczce tego wszystkiego. Tak naprawdę liczy się każda złotówka. Pieniądze przeznaczane są w całości na leczenie i rehabilitację małej Ali.

Alicja pomimo wielu przeciwieństw losu i częstych chorób jest bardzo pogodnym dzieckiem, w którym drzemie dużo siły do walki z chorobą, każdy jej uśmiech przynosi wiele radości i wiary w to, że będzie lepiej.

Liczę, że z państwa pomocą Alicja osiągnie wszelką sprawność, by móc chodź trochę cieszyć się z życia jak inne dzieci.

Dziękuje za pomoc
Justyna Jałosińska

Oto adres na blog Aluni: www.alunia28.corcia.pl

Konto:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko"
KRS 0000 1864 34
77 - 400 Złotów, Stawnica 33

Nr konta
89 8944 0003 0000 2088 2000
koniecznie z dopiskiem - na leczenie Alicji Jałosińskiej - symbol 22/J

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Artykuły

Policyjny apel do rowerzystów.
Policyjny apel do... Każdego roku w okresie letnim dochodzi do wielu wypadków drogowych z udziałem rowerzystów. Wraz z rozpoczęciem tego sezonu policjanci otrzymują także większą ilość zgłoszeń o...