Ostatnie wiadomości:
Policyjny apel do rowerzystów. - poniedziałek, 17 lipca 2017 18:31
Rehabilitacja po zwolnieniu lekarskim - poniedziałek, 17 lipca 2017 18:22
Bezpłatne porady prawne w Powiecie lubińskim - poniedziałek, 17 lipca 2017 18:17
Dlaczego warto współpracować z ProSenior24? - czwartek, 22 grudnia 2016 11:44
CZEŚĆ JAK CZAPKA! - akcja dla dzieci chorych na raka - czwartek, 19 listopada 2015 21:20
Apel o pomoc dla Agnieszki Holki - sobota, 18 lipca 2015 11:32
  • Załóż swoje konto!

Michałek potrzebuje naszej pomocy

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!
Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc dla naszego synka Michałka. Michałek pokazał nam co w życiu ważne, przewartościował nam cały świat,  niektóre rzeczy przestały istnieć inne nabrały znaczenia a każdy jego uśmiech wynagradza wszystkie przeciwności losu. Michałek urodził się w 37 tygodniu ciąży z masą ciała 2150g oceniony na 10 Apgar. Już prenatalnie rozpoznano u niego atrezję dwunastnicy i wadę serduszka. Po porodzie potwierdzono także podejrzewany już w ciąży zespół Downa. W pierwszej dobie życia Michałka przewieziono do Kliniki Chirurgii IPCZD gdzie wykonano zabieg plastyki dwunastnicy. W 8 dobie po operacji zaatakowała go posocznica (sepsa), którą na szczęście udało się zwalczyć antybiotykami. Po kontrolnym ECHO serca potwierdzono AVSD czyli wspólny kanał przedsionkowo-komorowy ze wspólną zastawką przedsionkowo-komorową z niedomykalnością. Obecnie Michałek jest już po operacji serduszka, która odbyła się 14.10.2009 w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Została nam jednak niewielka niedomykalność lewej zastawki AV i resztkowy przeciek na poziomie zamkniętego ubytku przegrody międzykomorowej. Serduszko naszego synka leczymy teraz już tylko farmakologicznie i mamy nadzieję ,że kolejna operacja nie będzie nigdy konieczna. Michałek jest pod stałą opieką Poradnii Kardiologicznej IP CZD w Warszawie. Pomimo przeciwności losu Michałek jest bardzo radosnym i zawsze uśmiechniętym dzieckiem. Dzięki niemu odkryliśmy w sobie pokłady miłości o których nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy. Jest naszym największym skarbem. Bardzo kochamy naszego małego synka, staramy się poświęcać mu dużo czasu i uwagi, robimy wszystko aby zapewnić mu jak najlepszą przyszłość.Pomimo iż pracujemy i żyjemy dla Michałka nie jesteśmy w stanie zapewnić mu dostępu do wielu nowoczesnych metod wspomagających rozwój.  Kosztowna jest jednak nie tylko sama rehabilitacja. Do ćwiczeń wspomagających rozwój fizyczny i intelektualny konieczne są drogie sprzęty rehabilitacyjne oraz specjalne zabawki i niezliczone pomoce dydaktyczne.  
 Dlatego też z całego serca prosimy w imieniu Michałka o wsparcie finansowe, które pozwoli mu korzystać ze specjalistycznej rehabilitacji przybliżającej go do pełnej samodzielności.

Michałek jest podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"   http://www.dzieciom.pl/8277


Można pomóc Michałkowi przekazujac mu swój 1% podatku.

Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Numer KRS: 0000037904
Informacje uzupełniające: 1% dla Michała Świderskiego


Przez cały rok można wpłacać darowizny na konto:
 
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa
nr kont: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
tytułem: darowizna na leczenie i rehabilitację Michała Świderskiego
(tylko wtedy pieniążki trafią na subkonto Michałka)Michałkowi można także pomóc przekazują różne rzeczy na aukcje dla Michałka. Posiadamy zgodę serwisu Allegro i akceptację Fundacji na wystawianie aukcji charytatywnych.
Każdy przedmiot, który uda nam się sprzedać przyczynia się do poprawy zdrowia Michałka. Na aukcji można również kupić symboliczną "cegiełkę"
Zapraszamy także na stronę internetową Michałka www.michalekswiderski.pl


Z całego serca dziękujemy za wszelką udzieloną pomoc, wsparcie, za każde ciepłe słowo, za poświęcenie czasu na zapoznanie się z problemami naszego synka.

kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Przegląd prasy

Klikając pomagasz
Klikając pomagasz By pomóc potrzebującym, wystarczy jedno kliknięcie myszką.   Klikając w bannery na stronach poniżej pomagasz kupić jedzenie potrzebującym, ułatwiasz rehabilitację...

Artykuły

Policyjny apel do rowerzystów.
Policyjny apel do... Każdego roku w okresie letnim dochodzi do wielu wypadków drogowych z udziałem rowerzystów. Wraz z rozpoczęciem tego sezonu policjanci otrzymują także większą ilość zgłoszeń o...

Porady

Za sanatorium się płaci
Za sanatorium się płaci Nigdy w życiu nie byłam w sanatorium, ale teraz chciałabym się wybrać. Czy to prawda, że muszę płacić za zakwaterowanie i wyżywienie