Ostatnie wiadomości:
Policyjny apel do rowerzystów. - poniedziałek, 17 lipca 2017 19:31
Rehabilitacja po zwolnieniu lekarskim - poniedziałek, 17 lipca 2017 19:22
Bezpłatne porady prawne w Powiecie lubińskim - poniedziałek, 17 lipca 2017 19:17
Dlaczego warto współpracować z ProSenior24? - czwartek, 22 grudnia 2016 12:44
CZEŚĆ JAK CZAPKA! - akcja dla dzieci chorych na raka - czwartek, 19 listopada 2015 22:20
Apel o pomoc dla Agnieszki Holki - sobota, 18 lipca 2015 12:32
  • Załóż swoje konto!

Apel o pomoc - Wojtuś Zarzycki potrzebuje pomocy

PDFDrukujEmail

Wojtuś urodził się z zastawkowym zwężeniem ujścia tętniczego, maluszka czeka więc kilka poważnych operacji. Rodzice niespełna rocznego chłopca zbierają krew, aby pomóc swojemu synkowi oraz dziesiątkom innych dzieci.


Ewa i Piotr Zarzyccy są rodzicami półrocznego Wojtusia, który urodził się z zastawkowym zwężeniem ujścia tętniczego. - Trudno opisać co dzieje się w naszych sercach, gdy pomyślimy o maleńkim serduszku naszego synka poddawanemu operacji – mówią rodzice Wojtusia. - Gdy na stole operacyjnym ma się znaleźć twoje dziecko, wiesz, że zrobisz dla niego wszystko. Okazuje się, że musimy poprosić innych ludzi, by ofiarowali cząstkę siebie, swoją krew. Nie prosimy o pieniądze, prosimy o dar, którego kupić się nie da! - wyjaśniają opiekunowie maluszka.

Lekarze z Poznańskiej Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej są w stanie pomóc Wojtusiowi, borykają się jednak z trudnościami w pozyskiwaniu krwi, niezbędnej do przeprowadzenia każdej operacji.

O życiodajny płyn jest niezwykle ciężko, dlatego rodzice malca apelują do wszystkich, którzy są skłonni udzielić im pomocy, o zgłoszenie się do najbliższego punktu krwiodawstwa i oddanie krwi ze wskazaniem ich synka: Wojciecha Zarzyckiego oraz szpitala: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego Klinika Kardiochirurgii Dziecięcej ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań.

Państwo Zarzyccy proszą także o przesłanie dokumentu stwierdzającego oddanie krwi na adres: ul. Żabikowska 62E/27, 62-030 Luboń lub na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zebrana krew będzie do dyspozycji szpitala i z pewnością pomoże Wojtusiowi oraz innym młodym pacjentom oddziału kardiochirurgii.

Kontakt do rodziców Wojtusia:

Ewa: tel. 662154049, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Piotr: tel. 604648361, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poczta Wojtusiakowa :


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej na temat Wojtusia oraz zbiórki krwi pod adresem: www.wojtusiaki.pl.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Artykuły

Policyjny apel do rowerzystów.
Policyjny apel do... Każdego roku w okresie letnim dochodzi do wielu wypadków drogowych z udziałem rowerzystów. Wraz z rozpoczęciem tego sezonu policjanci otrzymują także większą ilość zgłoszeń o...

Serwisy portalu

Cukrzyca - Kompendium wiedzy na temat tej przewlekłej choroby.

Alkoholizm - Grupy wsparcia dla uzależnionych, czat wsparcia

Akupresura - Medycyna naturalna w najlepszym wydaniu

Narkomania - Definicja, grupa wsparcia, porady, materiały

Uzależnienia, bulimia i anoreksja - Portal społecznościowy dla osób uzależnienych i wpołuzaleznionych

dołącz do nas

Znajdź nas w Google+

Polub nas

Szukaj pracy

oferty pracy

Jakiej pracy szukasz?
zawód, stanowisko, słowo kluczowe

Gdzie?
miejscowość lub województwo


Oferty pracy
powered by Jobrapido