Ostatnie wiadomości:
Jak stworzyć wymarzoną łazienkę? - wtorek, 08 września 2020 17:31
Stoły chłodnicze – urządzenia dwu funkcyjne - środa, 24 czerwca 2020 06:08
Ugotuj pyszny bigos domowym sposobem - środa, 17 czerwca 2020 20:33
Ugotuj pyszny bigos domowym sposobem - środa, 17 czerwca 2020 20:33
Jak się nie nudzić w domu? - poniedziałek, 18 maja 2020 12:47
Dochodzenie roszczenia za opóźniony lot - czwartek, 16 kwietnia 2020 15:07
Remont mieszkania nie musi być straszny! - poniedziałek, 02 marca 2020 13:32
  • Załóż swoje konto!

Jak zlikwidować przedwczesny wytrysk?

PDFDrukujEmail

 wytrysk

Jak skutecznie pozbyć się przedwczesnego wytrysku?

 

Przedwczesny wytrysk jest dysfunkcją seksualną, która dotyka coraz większej liczby mężczyzn. Jest to sytuacja, w której wytrysk następuje, zanim członek w ogóle wejdzie do pochwy. Nie ma co ukrywać, jest to istny koszmar dla facetów..

Jednak czy tylko dla nich?

Otóż nie! Przedwczesny wytrysk budzi też postrach wśród kobiet. One tak samo, jak panowie uwielbiają sex i uwielbiają czerpać z niego przyjemności. Co więcej, są one znacznie bardziej wymagające w sypialni od mężczyzn. Orgazm nie przychodzi im tak łatwo. Dla nich, stosunek powinien zostać poprzedzony grą wstępną i trwać odpowiednio długo. Kobiety coraz częściej podczas sexu stawiają na swoje potrzeby, a nie tylko na potrzeby swego partnera.

A więc kochanek, który nie potrafi zagwarantować im pełnego i długiego stosunku, jest dla nich niewystarczający. Sytuacja, w której się znajdują, zaczyna budzić w nich frustrację oraz niechęć do kolejnych numerków w sypialni. W pewnym momencie mają dosyć i zaczynają szukać miłosnych uniesień gdzieś indziej.

Następuje rozpad relacji..

Jednak to nie koniec problemów, zwłaszcza w przypadku panów. Zgnębieni, początkowo wstydzą się przyznać do tego, że posiadają jakąkolwiek dysfunkcję seksualną. Zazwyczaj okłamują siebie samych, że jest to tylko chwilowe i po pewnym czasie przejdzie. Przez to nie szukają żadnej pomocy. Sytuacja ta powoduje, że coraz bardziej wycofują się oni z życia seksualnego. Niesie to fatalne skutki. Ich ochota na seks stopniowo spada, z powodu lęku przed kolejnym zawodem, aż końcowo totalnie zanika. Pozbawieni swoich męskich zdolności coraz bardziej upadają na duchu, aż popadają w depresje, co rzutuje na wszystkie płaszczyzny ich życia.

Zazwyczaj żaden facet cierpiący na przedwczesny wytrysk nie zdaje sobie sprawy, że nie jest w tym sam. Obecnie na to zaburzenie seksualne cierpi aż 30% facetów na ziemi. Dysfunkcja ta może być spowodowana szeregiem różnych czynników zarówno o podłożu psychologicznym, jak i fizycznym. A więc można zauważyć, że nie jest to schorzenie, które można lekceważyć. Zwłaszcza w dobie obecnych czasów, gdzie rozwój medycyny pozwala panom na zwalczenie przedwczesnego wytrysku metodą niezwykle skuteczną i bezinwazyjną - mianowicie tabletkami.

Poniższy wpis został przygotowany na podstawie artykułu https://erektoportal.pl/przedwczesny-wytrysk-leki/

Jakie są najlepsze leki na przedwczesny wytrysk bez recepty?

Obecnie rynek przepełniony jest różnymi rozwiązaniami w postaci leków, suplementów czy przyrządów zapewniających przedłużenie stosunku u mężczyzn. Różnią się jednak one przede wszystkim skutecznością, czasem oczekiwania na upragnione efekty oraz bezpieczeństwem.

Nie da się ukryć, że najbezpieczniejsze rozwiązanie stanowią leki dostępne bez recepty, ze względu na swój skład. Są one oparte tylko i wyłącznie na naturalnych mieszankach ziołowych, których stosowanie nie spowoduje wystąpienia żadnych skutków ubocznych. Co więcej, liczne badania wykazały, że są one tak samo skuteczne, jak leki dostępne na receptę. Jednak komfort ich uzyskania jest znacznie bardziej atrakcyjny.

W przypadku zakupu leków na przedwczesny wytrysk dostępnych bez recepty panowie mogą zapomnieć o męczących wizytach u lekarza, a także o wstydliwym staniu w kolejce po interesujących ich produkt. Wystarczy parę kliknięć w internecie, a preparat zostanie dostarczony pod same drzwi.

W przypadku, gdy mówimy o męskim członku, skutki uboczne są szczególnie istotne, ponieważ mogą one prowadzić do trwałego uszkodzenia prącia, a co za tym idzie, do spowodowania impotencji. Stąd panowie powinni zachować szczególną ostrożność w wyborze wskazanych leków.

Jakie są najlepsze leki na przedwczesny wytrysk na receptę?

Każdy z panów, który będzie chciał zdecydować się na zakup leków na receptę na swoją dysfunkcję, powinien w pierwszej kolejności sprawdzić, czy dany lek zawiera elementy pochodzące z grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Jest to niezwykle ważne, bo są one odpowiedzialne za hamowanie wytwarzania dopaminy oraz noradreanaliny. W praktyce powoduje to zwiększenie stężenia neuroprzekaźnika w synapsie, co finalnie wpływa na obniżenie stężenia dopaminy. Skutkiem jest eliminacja przedwczesnego wytrysku.

To nie koniec jednak pozytywnych korzyści leków z grupy SSRI. Znajdują one również zastosowanie w leczeniu depresji, ponieważ zawierają: paroksetyne, fluoksetyne oraz sertraline.

Gdzie szukać leków na przedwczesny wytrysk - czy forum to dobre miejsce?

Sprawa jakiegokolwiek zaburzenia seksualnego budzi u mężczyzn dyskomfort i ogromne poczucie wstydu. Panowie na myśl o tym, że nie potrafią poprawnie wykonać czynności, do której zostali stworzeni, zaczynają się wstydzić i czuć strach przed każdym kolejnym zbliżeniem. Stąd można u nich zauważyć niezwykłą niechęć do rozmawiania o swoich zaburzeniach zarówno ze znajomymi, jak i z lekarzami.

W pierwszej kolejności chcą oni zmierzyć się ze swoimi problemami na własną rękę. Jakakolwiek myśl, o tym, że ktoś się o nich dowie, ich przeraża. Stąd tak duża ilość panów szuka odpowiedzi na trapiące ich zaburzenia w internecie. Stanowi to dla nich idealne rozwiązanie, ponieważ zapewnia im anonimowość i pozwala na dogłębne analizowanie sytuacji. Dodatkowo liczne fora, które są publicznie dostępne, pozwalają na wyrażanie swoich opinii i doświadczeń.

Panowie muszą jednak pamiętać o byciu ostrożnym. Niestety w dzisiejszych czasach, wiele osób ma dostęp do internetu i może w nim pisać, co tylko zechce. Stąd przed dokonaniem zakupu jakiegokolwiek produktu, warto przejrzeć kilka stron internetowych jemu poświęconych, ponieważ może zdarzyć się sytuacja, że na jednej stronie będzie dokonany taki marketing, który będzie miał na celu wypromowanie tego produktu, przez co inni nie będą mieli szansy na uzyskanie obiektywnych opinii.

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku, jest szukanie informacji o interesującym facetów produkcie na sprawdzonych portalach, które funkcjonują od lat i cieszą się dobrą opinią. W ten sposób zminimalizują ryzyko zakupu nietrafionego produktu.

Czy leki na powstrzymanie wytrysku można kupić w aptece?

Tak jak już zostało to wspomniane, oczywiście, leki na powstrzymanie wytrysku można kupić w aptece. Co więcej, ze względu na to, że przedwczesny wytrysk jest zaburzeniem, na które cierpi ogromna ilość mężczyzn, leki na nie można kupić wszędzie, zarówno w sklepach jak i aptekach stacjonarnych i internetowych. Należy jednak pamiętać, że w przypadku zakupu leków na przedwczesny wytrysk dostępnych bez recepty najlepszą opcję zapewnia facetom oryginalna strona producenta w internecie.

Przede wszystkim dlatego, że gwarantuje panom pełną anonimowość i komfort psychiczny (nikt nie dowie się o ich problemach). Nie muszą oni udawać się do lekarza, mówić o swoich problemach, a następnie iść do apteki i wstydzić się publicznie. Wystarczy, że będą oni wygodnie siedzieć w fotelu w swoim domu, klikną opcję zakup na stronie producenta, a w przeciągu (najczęściej) dwóch dni roboczych produkt zostanie im dostarczony, jeszcze w takiej paczce, że nikt się nie domyśli co zawiera.

Po drugie, zakup poprzez stronę producenta jest znacznie tańszą opcją, ponieważ finalna cena produktu nie zawiera w sobie marży, ani kosztów utrzymania, jakie trzeba byłoby dodać w momencie sprzedaży produktu w aptece czy sklepie. Co więcej, producenci bardzo często zapewniają liczne promocje na swoich stronach, aby cena była jak najbardziej atrakcyjna.

Żródło: erektoportal.pl

 

Przegląd prasy

Klikając pomagasz
Klikając pomagasz By pomóc potrzebującym, wystarczy jedno kliknięcie myszką.   Klikając w bannery na stronach poniżej pomagasz kupić jedzenie potrzebującym, ułatwiasz rehabilitację...

Artykuły

Jak stworzyć wymarzoną łazienkę?
Jak stworzyć... Łazienka to jedno z tych pomieszczeń, które można łatwo urządzić tanim kosztem. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku, chociaż pomieszczenie będzie spełniało swoją praktyczną...

Porady

Za sanatorium się płaci
Za sanatorium się płaci Nigdy w życiu nie byłam w sanatorium, ale teraz chciałabym się wybrać. Czy to prawda, że muszę płacić za zakwaterowanie i wyżywienie

Reklama

Partnerzy

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości